Jeśli to, co mówił zarząd się sprawdzi, to faktycznie cena dosyć niska. Jednak za dwa tygodnie kończy się kwartał, a umowa jest na razie jedna, w porównaniu do trzech z zeszłego kwartału. Jeśli ta spółka faktycznie ma mieć dobre perspektywy, to warto by przebić ilość z kwartału poprzedniego. Oczywiście kolejna umowa może być nawet w poniedziałek, ale tego nikt nie wie. Jak dla mnie zbyt duża niepewność na long, a kółek robić nie zamierzam