Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,31 zł , zmiana od tamtej pory: 1,91%

Re: Info.....

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-08-11 o godz. 14:21 ~kataran napisał(a):
> Co znaczy ten raport? Ze spółka całkowicie wyrzuciła poza swoją grupę kontrakt kolejowy?
> Ma rezerwy na kotrakt.
> Beznadziejnie komunikuje się firma. Nic nie tłumaczy

Wydaje się ze kontrakt pozostaje w Herkules Infrastruktura, ale większość wykona Impel łącznie z projektowaniem (jako podwykonawca). Karsin dostarczy wieże i kontenery. Chyba trudnych tematów o których pisali we wcześniejszych raportach chcą się pozbyć oddając je Impelowi. Tak to odbieram. Jak coś nie tak to proszę poprawić.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HERKULES 0,00% 1,33 2025-11-14 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.