Już było nawet 0.14 gr i wyskoczyło na 0.5 więc żadna filozofia. Znowu wjedzie na 0.5 a później spadnie jak na każdej spółce zobacz notowania z całego roku czas na zakupy później na sprzedaż to normalne. Teraz czas na zakupy ale każdy nawet miś ma swój rozumek wiec rób co chcesz...info w koncu sie pojawi A nadal jest tanio. Papatki szkoda że nie miałem kasy tydzień temu szkoda.