Co ty pi...sz, że mogą sprzedawać bez informowania? Nadal muszą informować!
Dnia 2019-12-20 o godz. 22:09 ~maniek napisał(a):
> Super. Te pozostałe infa czytał? Wiesz po co przeparkowali akcje? Zeszli poniżej progu, żeby teraz sypać leszczowi na podbitce bez informowania. Piękne zagrywki się tu robi i co gorsze w imieniu prawa.