Szczerze? To i tak nieźle. Jak tyle wykażą w rocznym to będzie jakiś tam pozytyw. Ale czy kasa od SAH Trading BV? Na co tej dziwnej firmie o której nic nie wiadomo microsystem do wytwarzania energii elektrycznej? I czy gnv ma jakieś związki z tą firmą