Moi drodzy. Dzisiejszy dzień tylko mnie umocnił w przekonaniu, ze tutaj gra idzie o coś dużego. To juz nie jest podbitka za 4000 zł zeby wywalić, tutaj zbierane są tysiące akcji od tygodnia i podejrzewam, ze za niedługo poznamy nowego akcjonariusza.
Chciałbym pogratulować 3 osobom, ktore mądrze piszą i miały nosa: Mike (od tygodnia pisze, ze beda wzrosty i sprawdza się to w 100%), mały i rafał. Widać, że Ci ludzie piszą z sensem a nie tylko "lecimy bo tak" albo "sprzedawac bo bankrut"
Moim zdaniem dzisiejsze info o przelozeniu walnego na grudzien bylo super infem i zapewne na walnym w grudniu bedzie inny podzial glosów.
Panie "ksenon", pisales, że sprzedales akcje i od tego posta strasznie naganiasz na spadki... wiem jak boli, jak sie sprzeda a potem dalej przez tydzien rosnie, ale prosze miej godnosc i albo dokup jutro albo nie pisz bezsensownych komentarzy, pozdro.
Mam w glowie pewien pomysl ale to tylko moje przemyslenia....
Plan na spolke:
1. Widna na maksa (300 zl)
2. Sprzedaż z 17 zl na kilka zł
3. Zbieranie akcji z rynku
4. Przejęcie/nowy inwestor
5. Piękny AT, mały FF, super szczyty
pozyjemy zobaczymy, a do ludzi, ktorzy płączą na forach... no cóż, robicie to od 4 zl i tak codziennie wiec widocznie tak juz musi byc