Forum Giełda +Dodaj wątek
wyglada na info pod wywalenie akcji przez PSA (prezes dla PSA a PSA dla ulicy i prezio sprzeda bankruta za spore pieniadze)
historia lubi sie powtarzac
pozdro dla kupujacych
jak chca zeby ulica brala to niech podniosa kurs na godny poziom
a ich scenariusz to: info, przerzucanie z wora do wora i ciagle opychanie ulicy na tym samym poziomie
robia tak zeby tylko knf sie nie zainteresowal i ulica nie plakala z powodu gigantycznych strat, tylko ciagla nadzieja i czekanie
mam nadzieje ze ulica nie kupila duzo, niech se przerzucaja z wora do wora i czekaja w nieskonczonosc albo niech podniosa kurs i wtedy mozemy tanczyc :-)
  • info Autor: ~mms
  • Re: info Autor: ~dix
  • Re: info Autor: ~zyga51
  • Re: info Autor: ~mms
  • Re: info Autor: ~do
  • Re: info Autor: ~dix
  • Re: info Autor: ~mms
  • Re: info Autor: ~dix
  • Re: info Autor: ~zyga51
  • Re: info Autor: ~~Fg
  • Re: info Autor: zyga51
  • Re: info Autor: ~dix
  • Re: info Autor: ~mms
  • Re: info Autor: zyga51
  • Re: info Autor: ~Brock
  • Re: info Autor: ~ostrozny
  • Re: info Autor: ~jo
  • Re: info Autor: ~romzman
  • Re: info Autor: ~zyga51
  • Re: info Autor: ~plex
  • Re: info Autor: ~zyga51
  • Re: info Autor: ~plex
  • Re: info Autor: ~ostrozny

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGROMA -33,33% 0,02 2016-11-07 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.