Forum Giełda +Dodaj wątek
Skoro uważasz, że ruch IDM był celowy i że to jakaś "dupokryjka" jak piszesz, to dokończ wypowiedź i powiedz czemu to zagranie miało służyc i co dzięki niemu ktoś (i kto) zyskał itd.
Bo ja tu żadnego sensu nie widzę - nie pomogło to ani IDM ani WI, ani też nie wpłyneło w żaden sposób na kurs...
Dlaczego bronisz IDM i nie wierzysz, że rzeczywiście mógł zawalic, masz "swoje" tajemne źródła jak zawsze ?

Jeżeli masz większe doświadczenie w tego typu tematach , to się podziel, a nie tylko nim chwal;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WINVEST 18,89% 0,04 2025-07-17 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.