Forum Giełda +Dodaj wątek
...ja to widzę tak :) do resplitu nigdy nie dojdzie ;) ...kurs przynajmniej nie spadnie(dobra lokata kapitału) ...wycena spółki na stałym poziomie

...poczekajcie aż to w końcu ruszy-po jakimś info lub bez-po prostu podniesione przez kapitał spekulacyjny ...wtedy to się będzie działo :D

  • INFO Autor: ~dr X
  • Re: INFO Autor: ~Messerschmitt
  • Re: INFO Autor: ~andrzej
  • Re: INFO Autor: ~Ślązok
  • Re: INFO Autor: ~mkr
  • Re: INFO Autor: ~stachnic7
  • Re: INFO Autor: ~Ślązok

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CERABUD -20,00% 0,18 2014-12-10 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.