A ja myślę, że będzie inaczej niż większość myśli, a nawet ci co dobrze myślą i tak nie załapia się na zmianę trendu bo się będą bać dotknąc śmiecia. W konsekwencji będą brać dużo drożej. Nie znaczy to, że teraz jest dołek, bo może być niżej. W końcu to śmieć i czerwona latarnia GPW.