Zaufaj rynkowi inaczej nerwy Cię zjedzą. Czytam czasami Twoje opinie na różnych forach i cenię je sobie. Każda spółka ma inną specyfikę. Wyluzuj. Piszą bzdury- niech piszą. Szkoda czasu i atłasu. Oczywiście, że chodzi o to żeby się obkupić po taniosci. Oczywiście , że chodzi o to , żeby skupić od leszczy. Z drugiej strony pomyśl- podaż z górnych rejestrów spadnie i wzrost będzie większy. W mojej ocenie, wkrótce powinny zajść okoliczności, które sprawią, że cena akcji wzrośnie. A czy tak będzie ? Zobaczymy.