Ja to widze tak:
wyniki sa dobre (a moze nawet bardziej niz dobre) wiec to byl ostatni moment na skup wlasny (cena akcji spadla do chyba mozliwego minimum) a po wynikach kurs i tak polecialby w gore. Wiec musza skupic mozliwe najwiecej do maja (28 kwietnia - raport roczny to najdalszy mozliwy termin w jakim musieli ujawnic zyski z poprzedniego roku) Do tego spelniona obietnica skupu obudzila zainteresowanie inwestorow i odbudowala zaufanie do spolki. W planach split akcji i mozliwe ze dywidenda (jesli zarobili wystarczajaco zeby na to wszystko starczylo).
Jak dla mnie wyglada to zaje*iscie :)