Dnia 2016-11-06 o godz. 20:23 ~lisek napisał(a):
> I tak chyba pozostanie... jak ktoś czytał wywiad z preziem to już chyba nie ma złudzeń...
To jest info, które mówi jasno! Że nie ma innej firmy z potencjałem i bezpieczną pozycją! Złudzenia ? nie mam papieru to po hu się udzielasz? chory czy coś innego?