Infrę już przerabiałem, to nie jest spółkana wejście dłuższe,tam 30 tyśzł robią podbitkę o 20proc,a zaraz ktoś wywala,dzisiejsze wzrosty niczym nie popartei jutro ztych 20procna lus mozebyć30na minus, ja inwestuję w pewne spółki,gdzie mam info z dobry źródeł,wchodze w spółkę z kapitałem 100-200 tyś, więcnie mogę pozowlić sobie na spółkęc o wroku mamniejszy zysk niżja wmiesiąc osiągam