ej fachowiec, piszesz o tym co było, może być tak albo tak, heheh przypomina mi to wróżenia z fusów, a co będzie to nie wie nikt - właśnie tacy są niby technicy, liczą się fundamenty a te są zdrowe, ja upłynniam inne spółki z portwela i dokupuję, patrz na sprzedaż spółki, zobowiązania,koszty, strategię