no i spoko
ja mowie ze bedzie roslo
a wszystkie komentarze sa dobre
jak spadnie tym lepiej
moze i ja cos kupie najlepiej po 2,25 w momencie najwiekszej paniki np.
na czubku dolnego knota :)
ale ni cholery tak nie bedzie bo bedzie roslo czyz nie tego wszyscy chca
a jest taka teoria ze jak wszyscy na forum czegos chca lub prognozuja to napewno tak bedzie
buchacha