Witam.
Dzisiaj raczej nic sie nie bedzie dzialo - duzo inwestorow wtopilo kase w PGE co widac na rynku (obroty sa mizerne dzisiaj). Mysle ze dopiero jak PGE ruszy z kopyta na gieldzie to cos sie w koncu ruszy a jak na razie wszyscy licza ile beda musieli zaplacic za zaciagniety kredyt na PGE. Na razie nie ma sie co przejmowac - do 3 zl moim zdaniem niebawem dojdzie.
Serdecznie pozdrawiam i zycze wysokich zarobkow :)