Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,00 zł , zmiana od tamtej pory: 13,04%

Re: Image Games - Anshar nowym udziałowcem

Zgłoś do moderatora
Zgadzam sie z PLI. Zreszta uwazam, ze jako Image Games / Rookie jest wspolnym projektem PLI, Movie i Anshar to nawet trailer nie porwie tu kursu, bo fani gamedevu beda raczej inwestowac w movie i anshar(ktory ma plany gieldowe). Dopiero sprzedaz gry i widocznosc w raporcie bedzie miec dla nas znaczenie. Inaczej moze byc z projektem z Juggler, jako ze tylko my jestesmy na gieldzie. A kurs ruszy moim zdaniem juz jakas zapowiedz filmu/serialu, czy tez umowa z Netflixem itd badz rozpoczecie gry wlasnej, niech bedzie na IP Polymorous i wlasny zespol gamedowy (ale to pewnie w przyszlym roku i po przejsciu na glowny parkiet). Ja licze ze te plotki o serialu animowanym i jego premierze w tym roku sa prawdziwe... i ze w ogole cos bedzie miec juz niebawem premiere badz chociaz zapowiedz.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLATIGE 0,00% 26,00 2022-12-02 16:47:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.