Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,50 zł , zmiana od tamtej pory: -43,86%

Re: Ile wynosiły nakłady?

Zgłoś do moderatora
Słuchajcie ale nie patrzcie na tabelkę z przeznaczeniem emisji w raportach. Całe nakłady na gry są zgromadzone w bilansie w zaliczkach na WNiP - na 30.06.2021 było 4,7 mln wiec ja szacuje nakłady na ToI i marketing na około 4 mln zł - co z tego jak patrząc na proporcje kanałów sprzedaży to ostrożnie licząc bez pudełek 70k sztuk wiec będzie tyle lekko po 10 dniach skoro bez switch ES miał 32k.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNILABGAM -10,61% 16,00 2023-05-29 16:48:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.