Nic nie wynika, przerzucają papier między sobą, odsprzedają sobie pakiety akcji, ale nie pozbywają się ich więc wszystko jest ok, nie jest to w kazdym razie negatywna informacja. Wczytaj się to będziesz wiedział. Ja tylko przeleciałem wzrokiem, żeby sprawdzić czy czasem głowny akcjonariusz nie wali akcjami w rynek, ale wygląda na to że nie. W grudniu ktoś tam kupił opcje call więc teraz musieli odsprzedać te akcje, trzeba odszukać ten komunikat z grudnia i ogarnąć o co kaman, jutro na to spojrzę. Dziwna wydaje się tylko cena tych opcji - 3 zł za akcje.. W grudniu akcje były droższe