Około 148 tys zł.na dzień dzisiejszy, brałem powyzej 13 zl i cieszyliśmy się ze to okazja i tanio, przy 7 zloty konsola, dokupowalem i uśrednianie i myślałem że wtedy nastapi odbicie, nic bardziej mylnego papier pozniej spadał 8 spadał i ledwo co 2 zlote obronili, przepalają bardzo dużo kasy i żeby nie pożyczki to już by było po ptakach, wielki zawod i roczarowanie, przy 7 złotych też było wielu naganiaczy na wzrosty, liczyłem że poly będzie spolka na której zarobie a narqzie straciłem prawie wszystkie oszczędności, dodatkowo mają problem z byłym prezesem, który ma bardzo dużo akcji, których nie sprzedaje, po drodze wystarczy pary inwestorów takich jak ja i kurs będzie ciężko dźwignąć....mam nadzieję że dowiozą tribe....tu tylko jest nadzieja jak ta gra wyjdzie ...inaczej cienko to widze...