Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,40 zł , zmiana od tamtej pory: -4,77%

Re: Ile są warte akcje NTTSYSTEM?

Zgłoś do moderatora
daj spokoj z tsg. z takim zarzadem to jeszcze za 10 lat nikt tego scierwa nie ruszy. bedzie jak z ksiazkiem w bahu, nikt tego kijem nie tyka. zreszta poczytaj na forach co pisza pracownicy o pracy w tej firmie.to nie jest przypadek.
co do ntt, nie narzekajcie przynajmniej jest ruch w interesie po ostatnim marazmie no i sie jakis popyt pojawil. na takich spolkach tylko cierpliwosc. na eurotelu co roku przed ogloszeniem dywidendy -10, a potem w gore. oczywiscie zawsze moze wypacs jakis trup, ale w to watpie. jeszcze z tego kiepa bedzie darmowy mach, jak mowi Warren Buffet.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NTTSYSTEM 0,96% 4,19 2022-11-28 12:57:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.