W ciągu 2 lat urosła o 300-700% w zależności od jakiego poziomu licząc. Co? Źle? Dla mnie SPOKO. Oby było tak dalej.
Popcorn, piwko, cola albo zdrowszy soczek & tv, yt, itd. Spoko.
A do odlotu niewiele brakuje i coś mi się wydaje, że taki się zbliża.
P.S.
Od niedawna spółka zaczęła z samochodami coś kombinować ( leasing, wynajem & te sprawy ). Chyba z tego ma teraz głównie nawet kasę... Powinna była skumać się / współpracować albo wejść z inwestycją do Hopium SA.
Tam właśnie ponad 1000% w dwa dni:
https://prnt.sc/O5tCGPUU5odM
To się nazywają wzrosty a i animator bardziej profesjonalny. Nie to co nasz polski niestety przy..głup, który na widłach potrafi kilka/kilkanaście dni trzymać przy wzrostach 20%...
Kasę mają i to grubą, która chyba leży i być może się nawet marnuje.
To byłaby "Mądra Inwestycja" vel / czyli Wise Finance a i wystrzał byłby i tu od razu zapewne.
:D
Ech Fesenko, Fesenko...