Na debiucie być może nie, ale z uwagi na lockup chciałem kupić kilka sesji po. Postawiłem sobie za cel posiadać akcje tej spółki. Zmarnowalem okazje, jak dostałem propozycję wzięcia udziału w niepublicznej emisji, ale wówczas miałem inne plany. Teraz żałuję... w kontakcie :)