50k akcji od zarządu poszlo w rynek, 300k papiera z pozyczki albo już się skończyło albo jest na wyczerpaniu, fund swoje też dołożył. Jesteśmy w rejonie wsparcia 2,86 lekko poniżej średnioterminowych kroczących.Jeśli w tym tygodniu nie wrócimy powyzej 3 zetów... decydujcie sami