Moim skromnym zdaniem to nie spekuła. A jeżeli już to bardzo drobna.
Gbyby kapitał uciekał z walorów na czerwono do PCF to mielibyśmy tutaj obrót jakiego jeszcze na tej spółce nie było.
I kurs jakiego też nigdy nie było.
Pamiętaj że w obrocie giełdowym jest ok. 4 mln akcji ( niech mnie ktoś poprawi proszę jeśli się mylę )
Pozdro