Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,28 zł , zmiana od tamtej pory: -39,29%

Re: Idiotyzm roku

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-01-10 o godz. 10:05 ~bill napisał(a):
> Chłopie kto ci płaci za te idiotyczne posty jak na razie to lakiluk, NikoKipas i inni mieli rację pisząc już ponad rok temu że będzie spadać
> kurs w d..pie a wasze kontragumenty to tylko obrażanie i to w tak żenującym stylu
> Tu trzeba ostrzegać wszystkich nowych przed wtopieniem. Wam już nikt nie pomoże

a ty co, adwokat nikusia?, wkrótce będzie go potrzebował.Ciekawe,że zawsze jesteś tam gdzie nikuś-"Orzeł", "Biom" itd.Owszem, kurs jest taki jak zapowiadał nikuś, pytam tylko dlaczego?, na pewno nie dlatego,że jest znawcą giełdy.Takie były założenia, takie miał zadanie ale za to odpowie-już niebawem,ciekawe czy ty też pełnisz tu jakąś rolę, więc nie czepiaj się stoppointa bo on też swój rozum ma

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALEJA 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.