wow, teraz wąski to mi zaimponowałeś hehehe https://www.bankier.pl/forum/pokaz-tresc?thread_id=10450893&strona=1 po twojej wypowiedzi tutaj już o Tobie wiem wszystko, a wracasz pewnie obserwować ten śmieciowy papier spółki bez przyszłości. A używanie jezyka angielskiego w rozmowie toczonej w języku polskim świadczy o chęci twojego zabłyśniecia, pytanie po co ? niska samoocena ?