Papier jest zaGórnikczony teraz tylko południe. Kolarstwo odpali dopiero przy poziomach 11-12 ziko bedzie tam mozna troche zarobić. Tylko nie zakochiwać sie w papierze to bedzie tylko największy impuls korekcyjny w trendzie spadkowym. Brać swój procent i znikać.