To bardzo dobra informacja. Znaczy to że ktoś ma powód żeby ubijać i trzymać kurs. Wartość księgowa akcji to ponad 2.2. Wczoraj dobrałem za 1,95 dzisiaj dobrałem za 1,93 i nadal będę dobierał a ktoś kto oddaje za 1.94 utwierdza mnie w przekonaniu że dobrze robię. Pozdr