Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,04 zł , zmiana od tamtej pory: -62,30%

Re: I niech tylko któryś piśmie że to nic takiego to się ośmieszy.

Zgłoś do moderatora
Kpo, właśnie dokonałeś samozaorania. Identyczne umowy jak sim ma w Polsce 520 osób/firm a na całym świecie jest ich 14,5 tyś. Podjąłeś bardzo żenująca próbę naganiania na tego śmierdzącego kartofla. Od lat simfabric publikuje espi o zarejestrowaniu się w jakimś portalu dla wendorów, deweloperów co szumnie nazywają "podpisaniem umowy" pomimo tego że nie jest żadna indywidualna czy wynegocjowana umowa. To jest kliknięcie "zgadzam się na warunki portalu" i przystąpienie do jakiejś aplikacji. Żadna szanującą się firma nie uznała by czegoś takiego za na tyle istotne żeby publikować o tym Espi. A że Simfabric nie ma niczego czym mogło by się pochwalić to publikuje takie bzdury.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SIMFABRIC 1,17% 1,90 2025-10-10 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.