Sorry, ale Ty robisz gówno, a nie kółeczka :) jeśli na tak niskim wolumenie Ty już kupiłeś taniej i sprzedałeś drożej, to oszczędź nam tych wpisów, bo my na groszach nie gramy tylko na setkach tysięcy akcji, które Ty nie będziesz posiadał nigdy, bo nie masz w ogóle ani mocnej psychiki ani cierpliwości inwestycyjnej.