jasonie tu nikt kursu nie zbija, to po prostu drobni sprzedają bo mają dosyć kiszenia się na tym gniocie, a że z prawej nikt nie bierze a i z lewej nie ma popytu, to wszystko leci jak do szamba, bo nie ma wydmuszki jak sprzedać. na giełdzie hossa ale o tym już pisałam w oddzielnym wątku....