trudno powiedziec, zależy od informacji płynących ze spółki i wyników za 2 kwartał. Mysle ze jak nie będzie żadnych negatywnych ani pozytywnych informacji ustabilizuje sie gdzies w okolicy 45 zl. Jeśli okaże się że zarobili duzo na ropie i wyniki za 2 kwartał beda lepsze niz za 1/2 kwartał 2019 (narazie prezes mowil ze beda podobne) to powinniśmy ruszyć na 60 zl. Warto zauważyć ze jeśli wynik za 2020 będzie w okolicach 100 mln netto co jest prawdopodobne wtedy minimalna dywidenda wyniesie 3.7 zł na akcje