Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,13 zł , zmiana od tamtej pory: -24,00%

Re: I jak tam Ynwestory?

Zgłoś do moderatora
Tak. Teraz rozumiem. Mam tak samo jak oglądam mecze. Gdyby mnie słuchali to byłoby po 10:0. Takie portfele niestety nie kosztują 5,5, znacznienwiecej. Wziąłbyś więcej i zadłużył spółkę na starcie na duże pieniądze. Akcjonariat by tego z pewnością nie wybaczył. No i skąd byś wziął kasę na te lepsze portfele. Zaczynasz od gorszych by zebrać zysk. Spłacić zobowiązania i zacząć kupować lepsze, o których wspominasz. Przed zakupem pakiety są analizowane i sprawdzane. Masz to w informacjach. Z perspektywy spółki były one dobrym zakupem. Jak widać pracują na siebie. A ty dalej stój gdzie stoisz i zachowuj się jak typowy Polski Janusz, który stojąc z boku wie lepiej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
1SOLUTION 1,86% 0,10 2025-10-03 16:45:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.