masz racje tobie widocznie już zmiekły , sprzedałes a teraz skamlesz tu
ja widze zasadnicza roznice teraz w stosunku do wybica zprzed paru miesiecy , obecnie czuwa nad nami niewidzialna reka , nie zauwazyliscie to ze jak tylko chca obwalac nizej 49 zaraz ktos to wszystko zbiera i niedopuszcza do spadku
sa teraz juz dwie strony , nie tylko ci co potrafia zwalac kurs , blokada i skup a potem spowrotem up