Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,60 zł , zmiana od tamtej pory: 24,81%

Re: i doszły dwie umowy za ca. 83 mln zł netto

Zgłoś do moderatora
Ja patrzę na to nieco inaczej. Spółka ma kapitalizację 78 mln zł. W 2020 r. zarobiła 14 mln zł, czyli potrzeba 5,6 roku aby zarobiła tyle na ile wycenia ją dziś rynek. Do tego dochodzi jeszcze ekstra zysk ze sprzedaży biurowca. Wychodzi stopa zwrotu bez biurowca ca. 18% rocznie.

Patrząc na inwestycje w jakich biorą udział myślę że 14 mln rocznie przez najbliższe 5 lat jest prawdopodobne.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROCHEM 0,00% 33,20 2022-05-20 10:46:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.