No i..?
Gry od Simfabric mają wyższe pozycje na wishliście.
Od wielu, wielu, wielu lat :)
I wiesz co łączy od pewnego czasu Polyslash I Simfabric?
Nie robią gier :)
Tylko zapowiadają.
I nikt tam nie pracuje.
I wykazują brak jakichkolwiek postępów nad projektami.
Simfabric, tak jak Polyslash też w espi się od lat chwali że robi gry wspólnie z rożnymi zewnętrznymi studiami.
Tyle że te zewnętrzne studia o niczym takim nie wiedzą.
Tribe za rok dalej będzie na podobnej pozycji na wishliście, za dwa lata również i za trzy i za cztery.