Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: I co dalej z tą spółką?

Zgłoś do moderatora
sekretarka Aneta mocno obecnie działa w Zarządzie SKL i wzięła w garść management , zaczęli pracować codziennie do 17, wcześniej wpadali co kilka dni zrywając się po lunchu. Dorohuska nie sprzedadzą , brakuje chetnych do kilkukrotnego przepłacenia wymaganej i oczekiwanej ceny. Buty Fun design sprzedają się OK codziennie jedna - dwie pary schodzą z taśmy.
Kurs - stabilny , ale niedługo raport za 2Q i pewnie troche ulegnie korekcie .
Pytanie po co SKL jest na GPW - jest nadal pytaniem otwartym

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SKYLINE 2,27% 0,90 2021-01-20 09:08:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.