Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,58 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: I co dalej z naszymi akcjami

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-04-03 o godz. 01:00 ~adamch napisał(a):
> ilu nas jest

Nie wiadomo ilu nas jest, ale najwyższy czas zapytać kogoś z Apollo + udziałowcy, co oni zamierzają z tym zrobić.
Są 2-gim udziałowcem GLG Pharmy i nie sądzę aby wyrazili zgodę na taką stratę pieniędzy.
Jak do tej pory cisza, ale miejmy nadzieję, że jeszcze coś się zmieni. Chciałem uzyskać kontakt z LLC Pharma w Stanach, ale tam nikt nie odpowiada ani na telefon, ani na e-maile.
Tyle było szumu i nadziei, a tu wuj z ameryki wywalił nam przekręt.
Może pośród nas jest ktoś kto ma jakąś lepszą możliwość uzyskania informacji niż telefon czy e-mail, lub już ją posiada,- to prośba aby podzielił się z nami.
Hope dies last.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GLGPHARMA -1,02% 0,58 2019-06-03 15:53:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.