Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: htlstrefa koniec wzrostów?

Zgłoś do moderatora
nie, to nie koniec wzrostów, po prostu niektórzy wiedząc że w niektórych momentach inne spólki szybciekj drożeją ale trwa to krótko, wyskakują z htlki żeby na krótko kupic inny walorek, kasują pewną kwotę i dyla z powrotem na htl bo tu jest wolno do góry ale pewnie i bezpiecznie. Taka bezpieczna przystań. Sam tak ze trzy razy zrobiłem bo mam duży pakiet hltki, nieźle wyszło bo za zarobioną kaskę dobierałem htl i uzbierał się spory pakiet.Ale z tym nie wolno przesadzic Dopóki koszt przeskoku w obie strony to tylko prowizja albo coś w pobliżu to kest OK, ale nie zawsze tak będzie.Po wynikach zaprzestałem takich akcji bo jak się trafi nawet średni inwestor, to kurs odleci za dużo i gorzej się wtedy wraca. tak że spokojnie, jest normalnie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HTLSTREFA 0,15% 13,62 2010-02-18 16:20:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.