Forum Giełda +Dodaj wątek
Dnia 2010-12-02 o godz. 12:20 ~J&J napisał(a):
> Myślisz że tutaj ktokolwiek pisaniem na tym forum nagoni
> kogoś? Żałosny jesteś. Tutaj są "luźne
> rozmowy". No zobaczymy cwaniaczku z bąblem w nosie
> czy Mercor pójdzie na te twoje 15zł, czy może na 21zł do
> końca roku.


pozdr

P.... go! zwróć uwagę że 89 231 113 wsytępuje pod różnymi nazwami dredy, apart teraz jakieś inne g... i zawsze nagania na spadki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MCR 0,00% 21,00 2026-01-23 16:34:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.