Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,43 zł , zmiana od tamtej pory: -2,10%

Re: Herkules

Zgłoś do moderatora
Dziękuje że moje przepowiednie z lutego i marca, są aktualnie nie tylko trafne, lecz widzę nawet że już nie "wklejane", lecz cytowane.

No cóż ... Czas zweryfikował niestety fakty. Wszystko sprawdza się jak po sznurku.

Kurs notuje systematyczne minima. Pomimo faktu że developerka notuje historyczne szczyty na rynku nieruchomości.

Widać teraz dokładnie jak na dłoni, że w spółce "są jakieś czarne owce".
Pomimo prosperyty, kurs na dnie.

A np taki CCE Paszyńskich odbił się z podłogi, i chwilowo był już wyceniany powyżej 2pln.

Kisiłem tą spółkę ponad dekadę. Jak jeszcze był techmex. Więc porównuję, gdyż obie kiszę...

Odbił również mój prawie 1,5 dekadowy komputronik. A tu porównanie mam jedynie chyba do punkpiratesa, którego już kiszę od 14lat, i jest podobna kicha jak na Herkulesie...

No cóż, czasem tak bywa, że Baca woli stado owiec zarżnąć na mięso, aniżeli wciąz po mału je golić. Mięso sprzeda, gotówka większa wpadnie, gdy już wie że za te pieniądze pochula sobie do woli.
A nowe owce odkupi od młodej wdowy. Bo sąsiad niedawno zmarł...
Tu podwójna chulaszcza dusza, zazna rozrywki, bo dlaczego ma mieć sentymenty...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HERKULES 1,45% 1,40 2021-07-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.