Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: harmonogram na najbliższe dni

Zgłoś do moderatora
możemy sobie pogdybac wiec i jak sie dołącze :)

dla mnie nie jest normalne zachowanie kursu gdy pojawiaja sie kolejne informacje, ktore pokazują ze wszystko idzie zgodnie z planem jak założyl zarzad i te powstrzymywanie kursu, bo jesli ktos by chciał zrealizowac zysk majac wieksza ilosc akcji oraz gotowki to na prawde potrzebowałby kwoty moze 100tys zeby przerzuc kurs na inne poziomiy i tam sobie sprzedawac a jednak kazdy popyt jest zatrzymany. nie uwierze, ze to przez tych co chca robic kólka bo to za male wolumenty, dlatego doszukuje sie celowego zagrania.

gdyby kurs przebił 60gr to ciezko byłoby go zatrzymac bo zlecieliby sie inni, wiec lepiej to robic na tych poziomach.

czekamy spokojnie na kolejne informacje i w razie mozliwosci akumulujemy.

pozdr.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DEPEND -4,00% 0,24 2015-03-02 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.