1,5% wielki wzrost naprawde, wiadome było że po takiej szpicy w dół ze wczoraj ktoś kupi, ale to nie zmienia faktu że narzie mamy zwrot na południe być może to kolejna faza korekty, oczywiście wszyscy zaraz bedą besztać, w końcu to forum XTB, długoterminowo (moim zdaniem do 1q 2k25) i tak będzie tu XXX. A Waterman spoko kreśli te wodorosty oczywiście to tylko technika, i nie spinajcie się ludzie z dystansem