Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,05 zł , zmiana od tamtej pory: -31,40%

Re: GUNDAM!? Epicki easter egg w JDM: Japanese Drift Master!

Zgłoś do moderatora
regularne smaczki w postaci aktualizacji juz po wydaniu gry beda mega i wiesz co dobrze ze cena to 35usd licze na to ze uda sie osiagnac 50k follow do premiery moze nawet 52k wtedy launch dissscnttt zgodnie z zapowiedzia ze steam bedzie na poziomie 15% a najlepsze jest to jak ogladam te wszystkie filmiki to sama mysl ze ci wszyscy youtuberzy maja miliony followerosow i np po premierze jak gif zrobi akcje aktywowania spolecznosci np przed wrzuceniem dlc albo bez powodu w postaci kodu promocyjnego ze znizka od danego youtubera to bedzie petarda nie wspominajac ze 50000 to dobry wynik a po premierze pewnie bedzie rosnac 2 temat to ciekawe co pokaza w roadmapie i jaka bedzie strategia wywnioskowalem ze chca zajac sie GRAMI wyscigowymi tak jest napisane w artykule na bankierze GRAMI to liczba mnoga ciekawe co nam zaprezentuja i czy wszystkie karty odslonia od razu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GAMFACTOR 2,16% 7,58 2025-10-17 16:45:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.