Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,32 zł , zmiana od tamtej pory: 81,01%

Re: grzbiety

Zgłoś do moderatora
Kto kupił 20 marca po 6.30 to mógł sprzedać 30 maja po 7.5o = 20% ZYSKU. żLE WAM MALKONTENCI? Pokażcie mi drugą taką spółkę na giełdzie, z taką dynamiką zysku!
  • grzbiety Autor: ~s8
  • Re: grzbiety Autor: ~kombo
  • Re: grzbiety Autor: ~Tomasz
  • Re: grzbiety Autor: ~kombo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VINDEXUS -0,70% 14,10 2026-01-28 09:53:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.