Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,70 zł , zmiana od tamtej pory: 50,73%

Re: Grudzień z Energą

Zgłoś do moderatora
Dnia 2024-12-10 o godz. 10:59 ~Pepe napisał(a):
> Lata Ci się dareczku pomieszały. Proszę artykuł z lipca 2024 roku. Kto rządzi w 2024 roku i dlaczego obecny rząd nie zmienił tego chorego budżetu zaproponowanego przez poprzedników tylko jeszcze go powiększył a miał na to sporo czasuhttps://businessinsider.com.pl/wiadomosci/polska-w-procedurze-nadmiernego-deficytu-wiemy-od-kiedy-oficjalnie/w0h9ej0

Nie zmienił bo w darciu m..... pi......cy są najlepsi . Pracuję w GA gdzie twoi ulubieńcy ją zaorali a i tak nie którzy mówią wina T.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA 0,10% 19,98 2026-02-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.