Sranie a nie zbieranie. Mityczna spółdzielnia jest tylko w mokrych snach. Tu jest ostre sypanie od wielu miesięcy. Spadki są jak na Bowim na dużych obrotach. Tu już zdążyłoby kilka spółdzielni wyjść i przemielić. Spółka jest spalona i tyle.
A jak już chcesz marzyć o spółdzielni to niestety nie mam dobrych wieści. Bo do ewentualnej dywidendy jeszcze ponad pół roku. To jedynie może zrobić lekka podbitkę kursu. Nic innego.
Zostało kiszenie ogóra kolejne pół roku…