Dnia 2023-03-22 o godz. 12:59 ~Elekt napisał(a):
> Jeden gruby kupuje, cel znany
Jeśli faktycznie dobrze wiadomo który to "PS Gruby" tak skupuje akcje i cel podobno też jest wszystkim dobrze znany, to moja rada jest prosta. Wystarczy w tej chwili nic nie robić. Nie sprzedawać temu "grubemu" żadnych ze swoich akcji, nie robić bezsensownych kółek na Cognorze i spokojnie poczekać na wezwanie po cenie 22,25 PLN albo i wyżej. A w międzyczasie zainkasować jedną dywidendę, a może nawet dwie. I wtedy dopiero oddać swoje akcje po rozsądnej cenie. Wtedy i wilk będzie syty i owca cała.